На Самбірщині заступник голови Львівської ОДА зустрілась із учасниками АТО

Днями на Самбірщині відбулась зустріч заступника голови Львівської облдержадміністрації Оксани Стоколос-Ворончук з учасниками АТО та членами їх родин, які проживають в Самбірському, Старосамбірському і Турківському районах.

Усіх загиблих у зоні АТО вшанували хвилиною мовчання.

У ході зустрічі Оксана Стоколос-Ворончук порушила питання працевлаштування бійців, які брали участь у антитерористичній операції на Сході України.Окрім того, заступник голови Львівської ОДА наголосила на важливості отримання бійцями АТО земельних ділянок.

Також усіх присутніх проінформували щодо програми підвищення конкурентоспроможності  Львівської області, програми енергозбереження для населення Львівщини, а також надання довгострокових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі у Львівській області.

Під час зустрічі колишні учасники АТО розповіли присутнім історії відкриття та ведення власної справи. Своїм успішним досвідом підприємництва поділилися Микола Стецьків, який займається вирощуванням полуниці, а також Володимир Періг – власник міні-пекарні.

Також своїми історіями  перемог поділились з присутніми переможці Ігор Нескорених із Львівщини Дмитро Сидорук та Катерина Михайлова.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*