На розвиток інфраструктури населених пунктів Львівщини інвестори перерахували більше 27 млн грн

У 2014 році на пайову участь у розвитку інфраструктури населених пунктів області, інвестори перерахували до місцевих бюджетів Львівщини 27 млн 038 тис грн (для порівняння, у 2013 році – 12 млн 553 тис грн), – про це повідомив начальник управління архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів ОДА Володимир Лаврін.

“Зокрема, до бюджету міста Львова перераховано 23,719 млн. грн., м.Червонограда – 467,7 тис. Грн. З районів можна відзначити: Городоцький – 232,5 тис грн, Жовківський – 155,3 тис грн та Пустомитівський – 851,6 тис грн”, -зазначив В. Лаврін.

Однак, за його словами, жодної угоди протягом 2014 року не було укладено в Бродівському, Буському, Мостиському, Дрогобицькому, Сколівському, Старосамбірському, Турківському районах.

“Кошти, перераховані до місцевого бюджету населеного пункту, використовуються виключно для створення і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури (водопостачання, каналізування, освітлення, ремонт доріг та інше) відповідного населеного пункту”, – підсумував Володимир Лаврін.

Довідка:

Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності» (стаття 40) передбачає, що інвестор, який має намір щодо забудови земельної ділянки у відповідному населеному пункті, зобов’язаний взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту в розмірі від 4 до 10% від кошторисної вартості об’єктів.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*