На розвиток агропромисловості цьогоріч планують залучити близько 11 мільйонів гривень

Агропромисловий комплекс Львівщини є одним із найбільш потужних та інноваційних в Україні. Регіон має великий природно-ресурсний потенціал. Більше мільйона гектар, тобто майже половину території Львівщини, займають сільськогосподарські угіддя. Сільське населення становить 40% всього населення області і є основним виробником сільськогосподарської продукції. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.

Він наголосив, що підтримка села є пріоритетним напрямом державної регіональної політики. До 2015 року включно на Львівщині діяла обласна Комплексна програма підтримки та розвитку АПК на 2013-2015 роки. Наразі розроблено стратегію розвитку Львівської області на період до 2020, в якій село займає одну з ключових позицій.

“Аграрна” частина стратегії включає чотири основні пункти: розвиток підприємництва на селі, виробництво сільськогосподарської продукції з високою доданою вартістю, забезпечення населення якісними і безпечними продуктами харчування та нарощення експортного потенціалу сільського господарства», – зазначив міністр і додав, що на виконання означених заходів у 2016 році планується залучити 11 млн. грн.

Крім Стратегії, у 2016 році для розвитку АПК Львівської області буде реалізовано низку програм і проектів за підтримки Міністерства, серед яких – “500 успішних сімейних господарств”, Мандрівні ярмарки “Добрі традиції Галичини” та проект “Розвиток молочної кооперації у Турківському районі”, повідомив очільник відомства.

“Реалізація цих проектів дасть поштовх розвитку фермерства і розбудові села та стане яскравим прикладом успішної роботи у цьому напрямі. Крок за кроком Львівщина перетворюється на справжній приклад раціонального та прибуткового ведення сільського господарства. Я вірю, що наполеглива праця селян разом з державною та місцевою допомогою, інвестиціями та новими проектами стане запорукою успіху не тільки Львівщини, а й рушієм розвитку всієї української економіки”, – підкреслив Олексій Павленко.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*