На реалізацію Програми розвитку освіти Львівщини скерують 63 млн грн

У обласному бюджеті на 2020 рік видатки для департаменту освіти і науки облдержадміністрації передбачаються в сумі 1 529 млн грн, у тому числі за загальним фондом – 1 294 млн грн, спеціальним – 235 млн гривень.

У загальному обсязі видатків галузі освітня субвенція становить 378 млн грн, яка використовується на оплату праці педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів (218353,9 тис. грн), здобуття повної загальної середньої освіти учнями професійно-технічних навчальних закладів (60924,5 тис. грн), студентами вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації (42729,7 тис. грн), оплату праці директорів і педагогічних працівників інклюзивно-ресурсних центрів області та приватних шкіл (56134 тис. грн).

У рамках реалізації “Програми розвитку освіти Львівщини на 2017-2020 роки” планується виділити 63 млн грн, у тому числі на утримання двох навчально-реабілітаційних центрів (св. Антонія та  св. Миколая) – 5074 тис. грн, реалізацію основних напрямів програми та заходів, з яких за рахунок залишку освітньої субвенції – 49790,4 тис. гривень.

Поряд з цим, у загальному обсязі видатків загального фонду обласного бюджету враховано субвенцію з державного бюджету на підтримку осіб з особливими освітніми потребами в сумі 33777,4 тис. грн, яка впродовж 2020 року буде передана місцевим бюджетам області.

Розрахунки обласного бюджету на галузь сформовані з урахуванням оптимізації мережі та витрат інтернатних, професійно-технічних та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*