На реабілітацію після коронавірусу до Львівщини кличуть мешканців з Центру та Сходу країни

Управління туризму та курортів Львівської ОДА скерувало в обласні адміністрації Східної й Центральної України пропозиції щодо лікування й оздоровлення у курортних місцевостях. Зокрема, про працівників великих промислових підприємств – їх скерування в оздоровниці нашого регіону.

Нагадаємо, Львівщина є найбільшим курортним і туристично-відпочинковим регіоном Західної України.

В області є 200 лікувальних джерел мінеральних вод 7 типів, а також лікувальні грязі та найбільше в Україні родовище озокериту. На їх базі розвиваються сім курортів, зокрема Трускавець, Східниця, Моршин.

Йдеться про лікування й профілактику органів дихання, шлунково-кишкового тракту, нервової та серцево-судинної систем, а також опорно-рухового апарату.

“Оздоровлення є як ніколи актуальним, зважаючи на пандемію COVID-19. Після цієї недуги період реабілітації набагато довший, ніж після грипу чи ГРВІ.А завдяки хорошій базі лікувальних вод бальнеологічних курортів Трускавця, Моршина та Східниці, можна якісніше оздоровитись кожному, хто одужав від коронавірусу. Тому звертаємось із пропозицією скеровувати працівників приватної, бюджетної сфер на оздоровлення, лікування й реабілітацію до курортів Львівщини”, – відзначив заступник начальника управління туризму та курортів Львівської обласної державної адміністрації Тарас Лозинський.

Запрошення надіслали у сім областей: Дніпропетровську, Полтавську, Кіровоградську, Запорізьку, Донецьку, Херсонську і Луганську.

У відповідь на зацікавлення ОДА готова надати додаткову інформацію щодо бальнеологічних курортів Львівщини та пакет пропозицій від санаторно-курортних закладів.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*