На прибережній смузі озера Задорожне демонтували незаконні огорожі

Огорожі,  незаконно встановлені на прибережній смузі озера Задорожного, що у Миколаївському районі Львівської області демонтовано. Про це повідомив директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації Олексій Балицький.

“На виконання доручення голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки про забезпечення вільного доступу до озера Задорожне, орендарі земельних ділянок біля озера забрали усі незаконно встановлені  огорожі на прибережній смузі водойми. Тобто пройти навколо озера можна без перешкод”, – розповів Олексій Балицький.

Також слід зазначити, що виїзд на Задорожне за участі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки, який попередньо був запланований на 10 вересня, відбудеться у понеділок, 14 вересня, о 14:00 у зв’язку із участю керівника області у заходах Форуму видавців.

Нагадаємо, що 27 серпня голова Львівської ОДА Олег Синютка доручив забезпечити вільний доступ до озера та до 10 вересня 2015 року очистити всю територію від незаконних огорож на відстані 50 метрів до водойми.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*