На потреби області виділили за тиждень 79,6 млн гривень

За тиждень з обласного бюджету виділено 79,6 млн грн, що забезпечило повноту та своєчасність виплати заробітної плати в бюджетній сфері, оплату спожитих енергоносіїв, придбання  медикаментів та продуктів харчування.

Поряд з поточними видатками виділялись кошти на реконструкцію Львівського державного обласного клінічного перинатального центру в сумі 16,6 млн грн, вивезення твердих побутових відходів з м. Львова – 6 млн грн, фінансову підтримку засобів масової інформації – 1,8 млн грн, проведення ремонтних робіт у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні “Охматдит” – 1.5 млн грн, заходи з організації рятування на водах – 0,5 млн грн, надання загальної середньої освіти спеціальними загальноосвітніми школами-інтернатами, школами та іншими навчальними закладами для дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку – 0,4 млн гривень.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*