На потреби армії платники податків Турківського відділення Самбірської ОДПІ перерахували  899,3 тис. гривень

За чотири місяці 2016 року для забезпечення обороноздатності країни з доходів мешканців Турківського району до держбюджету перераховано    899,3 тис. грн. військового збору. Про це повідомила заступник начальника – начальник Турківського відділення Самбірської ОДПІ Марія Павлович.

За її словами,  надходження військового збору збільшились на  149,8 тис.грн. в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Це свідчить про високу відповідальність та сумлінність працедавців міста і району та інших податкових агентів, які зобов’язані перераховувати з доходів фізичних осіб півтора відсотка військового збору на потреби армії.

Нагадаємо, військовим збором оподатковуються доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами. Крім того, військовий збір стягується з виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця, отриманого від організатора азартної гри,  з доходів, які платник отримав згідно з цивільно-правовими договорами (договори підряду) за виконання робіт (надання послуг), сума яких відображається в акті приймання-передачі виконаних робіт (наданих послуг) та ряд інших, які підлягають оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб.

Платниками збору також є фізичні особи – підприємці, крім тих, що обрали спрощену систему оподаткування. Відповідно у поточному році військовим збором у розмірі 1,5 відс. оподатковуються доходи, визначені    ст. 163 Податкового кодексу, зокрема, загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід платника податку.

 

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*