На порядку денному засідання Колегії Турківської РДА – легалізація зайнятості населення

Заступник начальника – начальника Турківського відділення Самбірської ОДПІ Павлович М.І. взяла участь у засіданні Колегії Турківської районної державної адміністрації та доповіла з питання порядку денного Колегії «Про легалізацію зайнятості та заробітної плати в Турківському районі та заходи на  2017 рік».

В своїй доповіді Павлович М.І. наголосила, що однією з найболючіших проблем сьогодення в нашій державі є виплата заробітної плати в «конвертах» та легалізація робочих місць найманих працівників, зазначила, що легалізація зайнятості населення та заробітної плати є  одним з джерел наповнення бюджету та соціальною проблемою (соціальні гарантії, стаж та інше).

Для вирішення проблеми виплати заробітної плати в «конвертах» з категорією платників, які порушують трудове та податкове законодавство, проводиться роз’яснювальна робота. З метою визначення пріоритетних напрямків роботи, направлених на легалізацію зайнятості населення та заробітної плати на 2017 рік, розроблено план організаційних заходів, який передбачає співпрацю з  Турківським відділенням Самбірського відділу поліції ГУ Національної поліції в Львівській області, Старосамбірським об’єднаним управлінням ПФУ у Львівській області,  Турківським районним центром зайнятості, ГУ Держпраці у Львівській області, сільськими радами.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*