На підтримку окремих категорій громадян області скерують 50 млн грн

В обласному бюджеті на 2020 рік видатки для департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації передбачаються в сумі 384250,1 тис. грн, у тому числі за загальним фондом – 324050,1 тис. грн, спеціальним – 60200 тис. гривень.

Порівняно з очікуваним виконанням у 2019 році пропонується збільшити обсяг видатків на 21710,2 тис. грн або 6 відсотків.

Слід зазначити, що під час формування обласного бюджету на 2020 рік у видатках на утримання установ, підвідомчих департаменту соціального захисту населення, враховано додатковий ресурс в сумі 25000 тис. грн будинкам-інтернатам для літніх людей та малолітніх інвалідів.

«На реалізацію комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян області на 2018-2020 роки передбачається 50300 тис. грн, з них для часткового врегулювання питання відшкодування втрат доходів від пільгового перевезення окремих категорій громадян – 2000 тис. гривень. У рамках виконання комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО (ООС) та їхніх родин, бійців – добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні передбачається 34939,3 тис. грн, з них на придбання житла учасникам антитерористичної операції на умовах співфінансування – 8400 тис. гривень», – зазначив під час позачергової сесії Львівської обласної ради директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків.

У рамках реалізації галузевих заходів у наступному році передбачається спрямувати на оздоровлення дітей пільгових категорій 10890,5 тис. грн, обслуговування осіб, які постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС – 3600 тис. грн

Видатки за рахунок субвенції з державного бюджету обласному бюджету плануються за загальним фондом в сумі 12876,3 тис. грн на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*