На підтримку галузі тваринництва з бюджету виділено 50 млн грн

Департамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації проводить реалізацію Державної програми підтримки галузі тваринництва, якою передбачено кошти на часткове відшкодування вартості закуплених племінних тварин, зокрема, великої рогатої худоби, свиней та овець. Загалом на підтримку галузі тваринництва з бюджету України виділили 50 млн гривень.

Про це повідомила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз.

За словами Наталії Хмиз, сільськогосподарські підприємства можуть претендувати на відшкодування до 50 відсотків вартості тварин. Проте компенсація не може перевищувати певних сум. Зокрема за одну голову великої рогатої худоби відшкодування не може перевищувати 12000 гривень, за свиню – 2400 гривень та за вівцю – 2000 гривень.

Претенденти для отримання часткового відшкодування вартості закуплених племінних тварин повинні подати у Департамент агропромислового розвитку (м. Львів, просп. В. Чорновола, 57), необхідні документи, передбачені у Порядку використання коштів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.10.2015 № 884.

З постановою  Кабінету Міністрів України від 28.10.2015 № 884 та формою заявки можна ознайомитись на сторінці департаменту в розділі “Програми” на сайті Львівської облдержадміністрації.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*