На Перемишлянщині освятили військовий Меморіал воякам УПА

Сьогодні, 19 серпня, в с. Кореличі Перемишлянського району освятили військовий Меморіал полеглим воякам УПА.

«Ми, українська нація, – єдині. Ми знаємо, за що ми боремось, ми знаємо, хто ми є, і сьогодні ми маємо підтримку всього цивілізованого світу. Ми маємо сильне військо, ми маємо можливість розвивати бізнес, європейські ринки відкриті для наших підприємців. Ми впроваджуємо ініціативи та реформи на місцевому рівні. Ніхто не побудує нам державу за нас. І дуже важливо, аби усі ми, особливо молоде покоління, пам’ятали своїх героїв», – зазначив під час урочистостей перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський.

До меморіалу увійшло 8 надмогильних хрестів. У його центрі височіє стела, увінчана Хрестом бойової заслуги – найвищою військовою нагородою УПА. Під новими білими хрестами спочивають військові ОУН-УПА, які героїчно загинули в околицях Корелич у 1945-1947 роках.

На місці поховань священики відслужили чин панахиди та освятили могили. На завершення заходу відбулись виступи дитячого колективу місцевої школи та хору «Гомін».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*