На одній з молочних ферм Львівщини введено в дію нові виробничі потужності

Випас_корів_біля_запоріжжяНа Львівщині  запроваджено позитивний досвід успішної реалізації міжнародних аграрних проектів та їх співпраці з державними установами.

Так, через Львівську аграрну дорадчу службу, в рамках реалізації міжнародних проектів – канадського «Підвищення конкурентоздатності молочного сектору України» та датського «Агро-Львів»,  14 листопада на сімейній фермі «Шишаки» у селі Березець  Городоцького району введено в дію доїльний зал для восьми корів.

Зазначимо, сімейна молочна ферма «Шишаки», засновниками якої є родина Шишаків, створена у 2011 році на базі реконструйованого тваринницького приміщення. На даний час в ній утримується 29 голів корів та 17 голів молодняка ВРХ. Щоденне виробництво молока складає 220-250 літрів. Колектив сімейної ферми користується послугами з виробництва кормів кооперативного об’єднання «Рівноправність».

Розвиток сімейної ферми вбачається у збільшенні  поголів’я корів до 35 голів та щорічному  виробництві до 200 тонн молока за високими якісними параметрами.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*