На нараді обговорено питання щодо належного вивезення твердих побутових відходів з території міста

1 вересня, під керівництвом голови райдержадміністрації Віталія Бабяка  проведено нараду щодо належного вивезення твердих побутових відходів з території міста за участю представника департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА, представника Державної екологічної інспекції у Львівській області, міського голови Турківської міської ради Геннадія Когута, заступника міського голови Ростислава Набокова, т.в.о. начальника КП «Турківське ЖКУ»  Ігоря Солопатича.

На нараді обговорили проблемні питання пов’язані з укладанням угод з населенням. Так майже з 7 тис. населення міста, лише близько 35-40% населення уклали договір з КП «Турківське житлово-комунальне управління» на вивезення твердих побутових відходів, що є недостатнім для повноцінного функціонування вищевказаного підприємства та вчасного повноцінного контролю за вивезенням сміття.

У зв’язку з цим, керівництву міста рекомендовано звернути увагу на дотримання жителями затверджених  правил благоустрою  та посприяти у якнайшвидшому укладанню договорів населення з комунальним підприємством на вивезення твердих побутових відходів з метою вирішення екологічної проблеми міста.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*