На Миколаївщині відкрили новий садок

Сьогодні у селі Рудники Миколаївського району відкрили дитячий садок. У закладі  навчатимуться кілька десятків дітей.

Участь у відкритті взяв голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Будівництво об’єкту розпочали у 2007 році. Представники місцевої влади чотири рази подавали проект будівництва на конкурс ДФРР. Торік цей проект визнали в числі переможців.

“Держава скерувала на садок 3,5 млн гривень, ще майже 1,5 млн виділили з місцевих бюджетів. За рік будівлю добудували, перекрили, довели до стану нульового циклу. А цього року об’єкт включили у програму «Велике будівництво». На завершення робіт держава скерувала 4,7 млн грн. 850 тис грн – співфінансування з місцевих бюджетів. У червні 2020 вдалося залучити додаткові державні кошти і придбати необхідне обладнання. Тепер в селі є новий, сучасний, дуже гарний садок. Більше ніж 10 місцевих жителів – вихователі, няні, кухарі – матимуть тут роботу. Дякую громаді за наполегливість і віру, що все вдасться. Ваші діти заслуговують на найкраще. Бажаю, щоб вони почувалися тут щасливими, як удома”,- зазначив  голова Львівської ОДА Максим Козицький.

У закладі створено належні умови для всебічного розвитку дітей: затишні, естетично оформлені кімнати, сучасне предметно-розвивальне середовище, дидактичні матеріали.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*