На могилах о. Михайла Вербицького та полеглих українців львів’яни запалили свічки пам’яті

У неділю,1 листопада, заступник голови облдержадміністрації Андрій Корнат взяв участь в акції “Запали свічку на Закерзонні”. Захід  відбувається у Польщі вже кілька років поспіль.

Учасники акції запалили свічки пам’яті на могилі автора мелодії Державного Гімну України отця Михайла Вербицького, Меморіальному пам’ятнику полеглим українцям на кладовищі села Заліська Воля, на могилах вояків УПА в селі Грушовичі, пам’ятному хресті на честь полеглих воїнів УНР та УГА, що на українському військовому кладовищі в селі Пікуличі, на спільній могилі полеглих вояків УПА на Перемишльському цвинтарі та  на меморіальному постаменті на могилі інтернованих воїнів УНР та УГА, що на кладовищі в місті Ланцуті.

У поминальних заходах на честь борців за волю України та жертв репресій на території сучасної Польщі також взяли участь відповідальний секретар Державної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам’яті учасників антитерористичної операції, жертв війни та політичних репресій Святослав Шеремета, голова Об’єднання товариств депортованих українців “Закерзоння” Володимир Середа, працівники комунального підприємства Львівської обласної ради “Доля” та представники української громадськості.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*