На майдані Шевченка в місті Турка відбулося урочисте святкування Дня Незалежності України

З нагоди 28-ї річниці Незалежності України по всіх церквах жителі Турківського району взяли участь у спільній Святій Літургії за Україну. Віряни прохали у Бога миру, а також здоров’я та опіки над воїнами на Сході України.

Відтак, на майдані Шевченка в місті Турка відбулося урочисте святкування Дня Незалежності України.

В урочистій церемонії взяли участь керівництво району та міста, представники організацій, установ та підприємств, ветерани та учасники бойових дій, громадські активісти, помічник народного депутата України Андрія Лопушанського, жителі та гості міста.

Присутні вшанували пам’ять загиблих за Незалежність України хвилиною мовчання, а потім відбулася церемонія покладання квітів до стели Небесної сотні, меморіальних дошок Романа Сеника, Олександра Ільницького, Юрія Міська, до скульптури Божої Матері, пам’ятника загиблим воїнам АТО, пам’ятника Степану Бандері, пам’ятника Шевченка.

З вітальним словом виступили перший заступник голови райдержадміністрації Микола Яворський, голова районної ради Володимир Лозюк, міський голова Турківської міської ради Геннадій Когут та помічник народного депутата Андрія Лопушанського Ірина Кіра.

«Україна починається з кожного з нас. Це те яким чином ми виховуємо наших діточок, яким чином ми передамо їм любов до Бога і до України. Давайте плекати у майбутніх поколінь розуміння того, що Незалежність – це свято кожного справжнього українця. Ми – українці, ми – сильний народ. І хто б не прагнув нас знищити – це неможливо. Тому що з нами правда і з нами Бог!.

Боротьба за Незалежність України триває. Тому особлива подяка -нашим Героям-захисникам. Низький уклін – матерям та батькам, що виховали воїнів-патріотів. Шана і вічний спокій – тим, хто віддав своє життя, захищаючи Українську . Мир буде в Україні – бо духом ми єдині!, – наголосив у своєму виступі перший заступник голови райдержадміністрації Микола Яворський.

Перед громадою, яка зібралася на майдані, виступили кращі аматорські колективи народної творчості району.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*