На Личаківському кладовищі з нагоди Дня Гідності та Свободи вшанували новітніх Героїв України

У понеділок, 21 листопада, на Личаківському кладовищі з нагоди Дня Гідності та Свободи та третьої річниці від початку Революції Гідності вшанували пам’ять новітніх Героїв України.

На полі почесних поховань № 67 представники громадських організацій, родини героїчно загибних, учасники Революції Гідності та учасники АТО, студентська молодь та представники влади поклали квіти та ввіддали шану Героям Небесної Сотні та новітнім борцям за незалежність.

Представники влади та громадськості також запалили лампадки на могилах Героїв, зокрема Юрія Вербицького, Володимира Бойківа, Андрія Дигдаловича, Богдана Ільківа, генерал-майора Сергія Кульчицького та полковника Андрія Соколенка. А священики відправили чин екуменічної панахиди.

Під час покладання квітів хор також виконав пісню “Пливе кача по Тисині”. Саме її вперше виконали на Київському Майдані під час Революції Гідності.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*