На Личаківському кладовищі вшанували пам’ять словенських воїнів

Сьогодні, 30 жовтня, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Словенія в Україні Томаж Менцін спільно з заступником голови Львівської ОДА Іваном Собком вшанували пам’ять словенських воїнів.

Так, присутні поклали квіти та лампадки до Меморіалу пам’яті словенських воїнів 1914-1918 років на Личаківському кладовищі у Львові.

Заступник голови Львівської ОДА наголосив, що сьогоднішній захід – це відображення спільної взаємної поваги, толерантності та солідарності з історією словенського та українського народів.

Нагадаємо, що пам’ятний знак відкрили 23 травня 2018 року на Личакові за участю міністра оборони Словенії Андрія Катіча і заступника міністра оборони України з питань євроінтеграції Анатолія Петренка. Пам’ятний знак виготовили словенські майстри з похорського граніту і доправили до України, його вага – 3 тонни.

Зазначимо, що захід відбувся з дотриманням усіх карантинних заходів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*