На Личаківському кладовищі відбулися заходи з нагоди 97-х роковин від дня смерті Івана Франка

DSC_4049

28 травня, з нагоди 97-х роковин з дня смерті Івана Франка, відбулася панахида та покладання квітів до могили письменника на Личаківському кладовищі.

У заходах взяв участь заступник голови – керівник апарату Львівської обласної державної адміністрації Вадим Гураль, який зазначив, що вшановуємо Івана Франка не тільки як письменника, перекладача, філософа, а і як борця за національну і соціальну справедливість.

«Іван Франко – Великий Українець, який вірив у незалежність своєї держави. І його пророцтва здійснилися. Його погляди актуальні і сьогодні, його багатогранна творча спадщина і сьогодні закликає нас до національної гідності і гордості, до національної єдності», – наголосив В.Гураль

Слово про Івана Франка виголосив лауреат Національної премії  України імені Т.Шевченка, академік НАН України, доктор філологічних наук, директор Інституту літератури імені Т.Шевченка НАН України, професор Микола Жулинський.

Також з творами І.Франка виступили актори Національного академічного українського драматичного театру імені М.Заньковецької заслужений артист України Юрій Брилинський, народні артисти України Олександра Бонковська, Богдан Козак, Святослав Максимчук, поет Богдан Стельмах, хор кафедри музичного мистецтва факультету культури і мистецтва Львівського національного  університету ім. І.Франка.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*