На Львівщини стартувала акція з пропаганди здорового способу життя серед вихованців дитячих будинків

20 лютого  з ініціативи львівської компанії «Барком» (ТМ «Родинна ковбаска») в ігровому залі спортивного комплексу «Грація» (ТВК «Південний») розпочалася серія майстер-класів з різних видів спорту за участю гравців провідних спортивних клубів Львівщини.

Перший такий захід, який активно підтримали управління з питань фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, відділення НОК України у Львівській області, представники засобів масової інформації, відбувся за участю вихованців Лаврівського дитячого будинку Старосамбірського району та гравців волейбольного клубу «Барком». Майже 20 учнів 5-11 класів зі Старосамбірщини вперше спробували свої сили на волейбольному тренуванні. Діти мали унікальну нагоду поспілкуватися зі спортсменами, довідатися про тонкощі волейбольної техніки та провести справжню партію з майстрами волейболу. Учасників цього дійства вітали президент волейбольного клубу «Барком» Олег Баран та заступник начальника управління з питань фізичної культури та спорту ЛОДА Оксана Вацеба.

Після завершення спортивного свята діти отримали подарунки від волейбольного клубу «Барком», олімпійські щоденники від НОК України, а також солодощі та фрукти.

Крім волейбольного клубу «Барком», підтримати соціальний проект зголосилися такі львівські команди майстрів як баскетбольна «Політехніка-Галичина», гандбольна «Галичанка», футзальна «Енергія»,  хокейний клуб «Леви».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*