На Львівщину з робочим візитом прибув Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул

vilkul_a_yu_04

19 листопада в рамках робочого візиту на Львівщину Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул та Голова ДСНС України генерал-полковник служби ЦЗ Михайло Болотських відвідали Львівський державний університет безпеки життєдіяльності.

Ректор університету Михайло Козяр доповів Віце-прем’єру, що  заклад використовує в навчальному процесі новітні технології освіти. Зокрема, тут створена лабораторія інтелектуального моделювання, де розробляються методи моніторингу, прогнозування і запобігання надзвичайним ситуаціям, працює мультимедійний тренінговий центр, функціонує психолого-тренувальний центр для підготовки пожежних та рятувальних команд,  де курсанти психологічно адаптуються до дій в екстремальних умовах.

Наразі ведеться робота по створенню в університеті лабораторії геопросторових спостережень, яка дозволяє прогнозувати надзвичайні ситуації на основі даних дистанційного зондування Землі та геоінформаційних технологій.

«У цьому році університет головує в Європейській асоціації навчальних закладів, які працюють у сфері пожежної безпеки і цивільного захисту, що дає можливість курсантам та студентам брати участь у навчальних програмах обміну з європейськими учбовими закладами, а викладачам вивчати їх досвід. Всі ці заходи дозволяють працювати на випередження надзвичайних ситуацій, мінімізувати їх наслідки», – сказав Михайло Козяр.

«Робота, яку проводить університет є вкрай важливою для безпеки нашої держави, особливо сьогодні, напередодні можливих погодних негараздів», – відзначив О.Вілкул.

Зазначимо,  в рамках візиту Олександр Вілкул також перевірить роботу Головного управління ДСНС у Львівській області та готовність до зими.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*