На Львівщину прибула місія Міжнародного валютного фонду

У п’ятницю, 15 квітня, Львівщину відвідала делегація технічної місії Міжнародного валютного фонду, яка зустрілася з керівництвом Львівської обласної державної адміністрації та обласної ради.

Під час зустрічі сторони обговорили питання функціонування фінансової системи області, а також ознайомилися із ситуацією щодо реалізації державних та місцевих інвестиційних програм і проектів.

Як зауважив голова ЛОДА Олег Синютка, за останній рік ситуація в бюджетній сфері значно покращилася, крім того спостерігається ріст обсягів промисловості. “Завдяки проведенню бюджетної децентралізації ми маємо зростання доходів бюджетів місцевого самоврядування, – підкреслив Олег Синютка. – Децентралізація – незворотній процес. Це ми намагаємося пояснювати тим людям, які ще не об’єдналися. Наступним важливим завданням є оптимізація навчальної та медичної мережі”.

Окрім того, очільник області зупинився на питаннях залучення інвестицій, боротьби з корупцією, реалізації інфраструктурних проектів.

Представників МВФ цікавили в основному питання використання коштів Державного фонду регіонального розвитку та реалізації інвестиційних проектів, а саме їх ефективність та моніторинг використання фінансових ресурсів.

Керівник Технічної місії МВФ Брайян Олден повідомив, що делегація приїхала з метою провести оцінку управління державними інвестиціями в Україні. “Ми вирішили на це питання подивитися через призму органів місцевого самоврядування, – зазначив Брайян Олден. – Зараз ви маєте досить обмежені фінансові ресурси, але в найближчому майбутньому вони можуть значно збільшитися. Як відомо ці кошти ви отримуєте з Державного фонду регіонального розвитку за рахунок субвенції на соціально-економічний розвиток і реалізуються вони через низку проектів. Нас цікавить процес координації процесу контролю та моніторингу використання державних інвестицій”.

На завершення керівник області подякував за ту допомогу, яку сьогодні отримує Україна від МВФ. “Робота місії є дуже корисна для економічного розвитку країни”, – наголосив Олег Синютка.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*