На Львівщину надійшла субвенція на пільги та субсидії

Відповідно до вимог діючого законодавства субсидії громадянам в оплаті за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги надаються за встановленими соціальними нормативами з подальшим їх перерахунком до фактично спожитих обсягів.

Так, станом на 15.06.2018 такий перерахунок здійснили 593 житлово-комунальні підприємства з 688, та визначено обсяг невикористаних субсидій у сумі 451,8 млн гривень. На цю суму зменшено заборгованість бюджету перед енергопостачальними організаціями. Крім цього 59,5 тисяч одержувачам субсидій, які забезпечили економію в еквіваленті 150 кіловат електроенергії або 100 кубів газу, протягом двох місяців від початку нового опалювального сезону буде спрямовано 36,6 млн. грн,  як це було в 2017 році.

З державного бюджету області перераховано субвенцію в сумі 355,7 млн грн., яка спрямована підприємствам-постачальникам теплової енергії в сумі 5,1 млн. грн., природного газу – 346,1 млн. грн.  та підприємствам, які надають послуги з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій вивезення побутового сміття і рідких нечистот (ЖЕК, ОСББ, ЖБК) – 4,5 млн гривень. Це дало можливість погасити заборгованість із згаданих послуг на 55%.

Решту заборгованості буде погашено в липні поточного року.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*