На Львівщині зросла вартість оренди земельних часток

На Львівщині збільшилась вартість оренди земельних часток (паїв) в порівнянні з 2017 роком. Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Середній розмір плати за користування паєм по області складає 1750 грн або 7,2 % від нормативно-грошової оцінки землі, що на 1,2 % більше в порівнянні до 2017 року.

«Позитивна тенденція росту виплат оренди за паї населення в інтересах самих господарств, які хочуть закріпитися в сільськогосподарському виробництві Львівщини як добросовісні, адже справжніми власниками землі є люди, які віддають її в оренду. Господарства населення повинні отримувати гідну орендну плату за землю та відчувати себе повноправними господарями, а орендарі повинні  виплачувати орендну плату вчасно, сумлінно та в повному обсязі, вже зараз аграрії області розрахувались з населенням на 50 % всієї нарахованої орендної плати», – зазначила т.в.о. директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Людмила Гончаренко.

Зазначимо, що  мешканці області, які мають у власності земельні частки (паї), цьогоріч уклали з орендарями приблизно на 20 тисяч договорів більше, аніж у попередньому році.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*