На Львівщині завершився тренінг щодо співпраці молоді і влади

Сьогодні завершився тренінг «Молодь і влада: ефективна співпраця 2.0» для державних службовців, посадових осіб та представників громадських організацій, організаторами якого був департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

Із вітальним словом до учасників звернувся начальник управління внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Юрій Горун, який наголосив на потребі в постійному навчанні працівників.

Під час заходу учасники працювали над проблематикою молодіжної політики на основі проектного менеджменту (тренер – Василь Шатрук, директор Львівського обласного молодіжного центру),  освоювали інструменти фандрейзингу разом із громадським активістом Андрієм Мочурадом та вчились долати страх публічних виступів разом начальником відділу молодіжної політики Львівської ОДА Софією Курман.

Також тренінгова програма включала освоєння інструментів участі молоді в процесі прийняття рішень, симуляційну гру «Квартет співпраці», де учасники мали змогу на основі реальних подій та завдань попрактикувати вміння переконувати та залучати до процесу реалізації молодіжної політики різних суб’єктів.

Окрім цього, Уляна Греділь –  учасниця проводу організації “Апостольська чота” поділилась власним досвідом розвитку волонтерського руху та створенням ефективної команди в громадській організації. Завершила тренінгову частину – Ярина Мірко, громадська активістка, авторка автобіографічної книги «Людина без одягу». Ярина розповіла учасникам про особистий бренд у соцмережах.

Також під час тренінгу директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Андрій Ковальський вручив подяки, почесні грамоти Львівської облдержадміністрації найактивнішим працівникам області, відповідальним за молодіжну політику.

Нагадаємо, що  після  завершенні заходу, учасники напрацьовуватимуть індивідуальний план дій та власний внесок в покращення діалогу та міжсекторальної співпраці в області щодо розвитку молодіжної політики.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*