На Львівщині завершився освітній курс “Академія директорів”

На Львівщині завершився II-й модуль освітнього курсу інновацій в управлінні школою «Академія директорів-2018», ініційований департаментом освіти і науки Львівської ОДА у співпраці з ГО «Центр соціальних інновацій».

Впродовж трьох днів 100 директорів шкіл Львівщини опановували інструменти ефективної комунікації, вирішення конфліктів, побудови команд, фандрейзингу, проектного менеджменту, фінансової грамотності та управління освітніми інноваціями.

«В умовах реалізації реформ освітньої та децентралізації зростає роль директора як управлінця освітнім закладом, який має бути готовим до стратегічного та операційного керування освітнім процесом, тому ми робимо значний акцент на управлінські компетенції, їх формування та готовність до ефективних дій, – прокоментувала початок освітнього модуля директор департаменту освіти та науки Львівської ОДА Любомира Мандзій.

Проектом «Академія директорів», що реалізовуються на Львівщині впродовж 2017-2018 років, охоплено 250 середніх загальноосвітніх шкіл та закладів професійної освіти. Керівники освітніх закладів мають можливість підвищувати свій кваліфікаційний рівень управлінця, відвідуючи тренінги, майстер-класи, модульні сесії  та надихаючі лекції.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*