На Львівщині завершився ІІІ етап чемпіонату України з авторалі

Днями на території Львівської (Сколівський район) та Закарпатської (Свалявський і Воловецький райони) областей завершився ІІІ етап чемпіонату України з авторалі “ІІІ Ворота України”. Про це повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.

У автоперегонах взяли участь 19 екіпажів, які представляли команди автоспортсменів з Дніпровської, Закарпатської, Львівської, Київської, Черкаської, Харківської, Одеської областей та м. Києва.

Перше місце у змаганнях вибороли киянин Олександр Козлов та Олександр Островський з Дніпра, 2 місце посів екіпаж Бориса Ганджа із Черкаської області та Євгена Сокура з Києва, 3 місце зайняли одесити Дмитро Роткевич та Іван Мішин.

Варто також зазначити, що вперше в історії національних змагань авторалі, з 19 екіпажів, що стартували, тільки одна машина зазнала технічних пошкоджень. При цьому усі учасники, представники команд, технічний персонал та судді відзначили високий організаційний рівень проведення заходу й зокрема, зразкову підготовку змагальної траси.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*