На Львівщині завершився фінал обласного проекту «Ідея змінює країну»

У неділю, 8 грудня, завершився фінал обласного проекту «Ідея змінює країну» – Форум Ідей

20 фіналістів впродовж двох днів працювали над власними ініціативами за методикою проектного менеджменту.

Захід розпочався з мотивуючої лекції від Миколи Стецьківа, який розповів про історію бізнесу заснованого на цінностях господарства «Файна Berry»; з Веронікою Кашинською дізнавались, як зробити так, щоб про ваш проект почули (піар і медіа); говорили про проектний менеджмент за особистою методикою з Христиною Мокрій; Василь Шатрук – навчав командоутворення (делегування, розподіл, цінності), Ярині Мірко дісталась тема – громадська активність – найкращий досвід та основа професіоналізму.

У вечірній час учасники працювали в групах із менторами – спеціалістами у різних сферах. Під час цієї інтерактивної сесії ментори індивідуально пропрацювали кожен проект учасників: Ігор Шолтис (створення молодіжних центрів, ініціатив та просторів), Ярина Мірко(арт, саморозвиток), Марія Велика(неформальна освіта),Петро Сітек (соціальна сфера).

У неділю, відбувся публічний захист проектів, опісля якого конкурсна комісія обрала трьох переможців.

У підсумку:

І місце – Юлія Падковська, Буський район із проектом Eko Village – який на меті має привчити мешканців смт. Красне до еко свідомості, здавати сміття на утилізацію і таким чином заробити кошти для своєї громади.

ІІ місце –  Тетяна Білоцеркович, м. Червоноград  із трьох денним форумом «Yes» – Youth Education Success, метою якого є навчання для підлітків, щоб досягти успіху та почати зміни у особистому житті.

ІІІ місце – Яна Хлян, Яворівський район із проектом «Teenagers hub» – проект, який допоможе отримати молоді правильну психологічну підтримку та самореалізувати себе в житті.

Нагадаємо, що проект «Ідея змінює країну» тривав упродовж жовтня-листопада 2019 року.

Організатори заходу – департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації, ЛОО Спілки Української Молоді в Україні та Львівський обласний молодіжний центр.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*