На Львівщині завершився етап Кубку світу з авіамодельного спорту: українець двічі виборов “срібло”

У селі Великий Дорошів, що на Жовківщині завершився етап Кубку світу “Vilga Cup 2015” з авіамодельного спорту. Спортсмени змагалися в трьох класах радіокерованих моделей: F3J (радіокеровані планери), F5J (радіокеровані планери з електродвигуном) та F3K (радіокеровані метальні планери).

У змаганнях взяли участь 145 спортсменів з 15 країн світу, зокрема представники національних збірних Азербайджану, Італії, Кіпру, Казахстану, Нової Зеландії, Німеччини, Польщі, Росії, Словаччини, Словенії, Сполучених Штатів Америки, Угорщини, Швеції, Чехії та України.

Під час цих представницьких змагань відбулася непересічна подія в українському авіамодельному спорті – майстер спорту України Ігор Буцерога з Харківщини отримав почесну міжнародну відзнаку як переможець усіх офіційних міжнародних змагань з авіамодельного спорту за підсумками 2014 року.

Збірну команду Україну представляли спортсмени з Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Полтавської, Сумської, Харківської, Чернігівської областей України та міста Києва.

У складі збірної команди України змагалося й двоє представників Львівщини: Ігор Боліновський й Тарас Повідайко.

Абсолютного результату досягнув спортсмен із Нової Зеландії Джо Вуртс, який святкував перемогу у всіх трьох класах. Високий спортивно-технічний рівень продемонстрували Есер Кісмір з Кіпру, італієць Томас Труффо, Себастіян Хайнсек зі Швеції та українець Ігор Буцерога, який двічі виборов “срібло”.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*