На Львівщині завершився етап чемпіонату України з гірських автоперегонів

Днями у селі Модричі Дрогобицького району завершився V етап чемпіонату України з гірських автоперегонів. Екіпажі демонстрували майстерність керування спортивним автомобілем та вміння контролювати себе в екстремальних ситуаціях.

У змаганнях за першість України взяли участь 16 екіпажів кращих українських спортсменів-автомобілістів з Волинської, Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Дніпровської, Київської областей та м. Києва.

Кращим серед представників Львівщини виявилися Сергій Верланов, який виборов 1 місце, та Олег Слезінський (3 місце), які виступали у різних класах перегонів.

Загалом у змаганнях з гірських автоперегонів було розіграно 7 комплектів нагород.

Закриття змагань та нагородження переможців і призерів етапу Чемпіонату України з гірських автоперегонів провели на Східницькому перевалі.

Траса Борислав – Східниця, на якій проводили змагання, влаштована довжиною 2 800 метрів із сімома лівими та восьми правими поворотами, перепад висот яких сягає 198 метрів, максимальний ухил – 7,1%. Максимальна швидкість, яку розвивали гонщики – 165 кілометрів за годину.

Варто зазначити, що змагання проводилися Автомобільною федерацією України та Галицьким автомобільним клубом під егідою Міністерства молоді та спорту України за активного сприяння управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Дрогобицької райдержадміністрацій та підтримці мерів Дрогобича й Східниці.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*