На Турківщині завершився чемпіонат України з лижних перегонів серед спортсменів з вадами слуху

В період з 2 до 6 квітня 2013 року в селі Яворів Турківського району на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України відбувся чемпіонат України з лижних перегонів серед спортсменів з вадами слуху.

Як повідомляють в управлінні з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації, у змаганнях взяли участь 27 спортсменів, які представляли збірні команди Львівської, Київської, Сумської, Тернопільської, Харківської областей України та міста Києва.

Головний суддя змагань – суддя національної категорії Юрій Байцар (м. Львів).

Чемпіонат України відбувався у трьох вікових категоріях: чоловіки та жінки; юнаки і дівчата 1996-1998 р.н.; юнаки і дівчата 1999 р.н. й молодші та у трьох дисциплінах: класичний стиль, вільний стиль та спринт.

Серед кращих у команді Львівської області був Ярослав Гульоватий, який здобув три «бронзові» медалі, зокрема:

– серед чоловіків у класичному стилі на дистанції 10 км. перемогу виборов Андріїшин Андрій (Тернопільська обл.), друге місце здобув Мандзюк Павло (Київська обл.), третє місце –Гульоватий Ярослав (Львівська обл.).

– у вільному стилі на дистанції 15 км. перемогу виборов Андріїшин Андрій (Тернопільська обл.), друге місце здобув Мандзюк Павло (Київська обл.), третє місце – Гульоватий Ярослав (Львівська обл.).

– серед чоловіків у спринті на дистанції 1,5 км. перемогу виборов Мандзюк Павло (Київська обл.), друге місце здобув Андріїшин Андрій (Тернопільська обл.), третє місце – Гульоватий Ярослав (Львівська обл.).

Результати чемпіонату України з лижних перегонів серед спортсменів з вадами слуху (натисніть для завантаження)

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*