На Львівщині завершилися національні змагання з зимових видів спорту серед спортсменів з інвалідністю

Нещодавно на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України в с. Яворів Турківського району завершилася серія змагань національного рівня серед спортсменів з інвалідністю.Зокрема, чемпіонат України з зимових видів спорту серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату й вадами зору та Кубок України з лижних перегонів серед спортсменів з вадами слуху.

У змаганнях за програмою чемпіонату України взяли участь 40 спортсменів з різних областей України, де успішно виступив представник Львівщини, уродженець села Тухолька Сколівського району Василь Кравчук (тренери Володимир Любіжанін та Валерій Казаков).

За результатами змагань в біатлоні Василь Кравчук посів 2 місце у спринті та 3 місце у класичній гонці на дистанції 10 км.

У кубкових змаганнях з лижних перегонів серед спортсменів з вадами слуху взяли участь 20 спортсменів з різних регіонів України. Львівщину представляли Арсен Сірівченко та Ярослав Гульоватий (тренери: Володимир Любіжанін та Галина Гладко).

За результатами цих змагань Ярослав Гульоватий посів 2, 3 та 4 місця, Арсен Сірівченко – 5, 5 і 6 місця у відповідних видах програми.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*