На Львівщині завершили опрацювання звернень щодо зміни виборчої адреси – їх було подано понад 7,5 тисяч

Учора, 14 вересня, відділи ведення Державного реєстру виборців Львівщини завершили опрацювання звернень щодо зміни виборчої адреси (ВА).

Про це повідомила начальниця відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської облдержадміністрації Зоряна Павлів.

Такі звернення, щоб змінити місце голосування на місцевих виборах 25 жовтня і могти обирати місцеву владу у тих громадах, де вони проживають, виборці мали можливість подавати з 1 липня до 10 вересня, – зазначила посадовиця. – Попри те, що на опрацювання звернень відведено 15 діб, працівники відділів ведення Реєстру Львівщини впоралися із завданням завчасу.

За словами очільниці відділу адміністрування, усього за цей період було подано 7519 звернень до відділів ведення Реєстру області щодо зміни ВА. З них 4147 звернень (55%) подали дистанційно засобами Інтернет-зв’язку і 3372 (45%) – шляхом фізичного відвідування відділів ведення Реєстру.

Зоряна Павлів зазначила, що 7144 звернення виборців щодо зміни ВА було задоволено (95%) і 375 (5%) – відмовлено. Відмови пов’язані, здебільшого, із некоректними даними, що подавалися дистанційно.

В розрізі територій України за кількістю опрацьованих звернень виборців щодо зміни ВА Львівщина на четвертому місці (7,26% від загальної кількості звернень). Більше опрацьованих звернень було тільки у Київській (24,01%) та Одеській (9,49%) областях і в м.Києві (15,60%).

Стосовно нашої області, то за зазначений вище період 5390 виборців змінили ВА в межах області, 1739 – змінили ВА на Львівщину (прибули) і 1119 – змінили ВА з Львівщини (вибули).

Більше новин з виборчої тематики на сторінці «Державний реєстр виборців. Львівщина»

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*