На Львівщині завершилось святкування Днів української діаспори

У Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. С. Крушельницької урочистою академією завершилося святкування Днів української діаспори.

Протягом трьох днів святкування у Національному університеті «Львівська політехніка» презентували історико-документальну виставку,  відбувся V Міжнародний конгрес «Діаспора як чинник утвердження держави Україна у міжнародній спільноті» та Міжнародна науково-практична конференція «Світовий конгрес українців: вчора, сьогодні, завтра».

“Світове українство є, і воно завжди в усі часи гордо несло прапор України на всіх континентах. Ви наша гордість і душа нашої держави. Не припиняйте любити нашу державу і ми завжди будемо на вас рівнятись”, – наголосив голова Львівської ОДА Олег Синютка під час урочистого завершення святкування.

В межах святкування в Національному музеї у Львові ім. Андрея Шептицького презентували виставку творів митців діаспори.

Окрім того, представники української діаспори з усього світу взяли участь у акції «Українці разом – майбутнє за нами» у Шевченківському гаю та вшанували пам’ять новітніх Героїв на Личаківському цвинтарі.

Святкування Днів української діаспори відбувалось з нагоди 50-ліття Світового конгресу українців.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*