На Львівщині завершилось голосування на виборчих дільницях

У Львівській області у неділю, 25 жовтня, о 20.00 завершили роботу виборчі дільниці. Про це повідомив начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської ОДА Федір Алєйніков.

“Найбільшу активність продемонстрували виборці у містах Трускавець та Самбір, у Радехівському, Стрийському та Мостиському районах, – зазначив Федір Алєйніков. – Найменша кількість виборців зафіксована у містах Борислав та Новий Розділ, а також у Пустомитівському та Буському районах”.

Як розповів начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської ОДА, станом на 20:00 явка виборців у Львівській області становила близько 55%, а отже більше 1 мільйона виборців взяли участь у голосуванні.

Нагадаємо, що сьогодні, 25 жовтня, в Україні проходили вибори міських, сільських та селищних голів, а також вибори до обласних, міських і районних рад. На території Львівщини працювали з 08:00 до 20:00 2 129 виборчих дільниць.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*