На Львівщині завершено роботи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації

Департамент з питань цивільного захисту облдержадміністрації інформує, що станом на 11.00 25 березня в області завершено роботи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації – сильного снігопаду 22 березня 2013 року.

Нагадаємо, внаслідок випадання на території області протягом 22-23 березня 2013 року сильних, в окремих місцях дуже сильних, опадів у вигляді снігу від 8,0 мм до 36,0 мм, що становить від 14 до 97 відсотків місячної норми, на території області у Бродівському, Золочівському та Перемишлянському районах було знеструмлено 10 населених пунктів, затруднено або припинено автомобільне сполучення зі 106 населеними пунктами.

Завчасно вжитими заходами:
– не допущено зупинки руху на міжнародних автомобільних дорогах державного значення та порушення руху міського електротранспорту у м. Львові;
– упродовж 22 березня оперативно відновлено електропостачання всіх 10 знеструмлених населених пунктів;
– о 15.30 23 березня повністю відновлено рух на ділянці регіональної автомобільної дороги державного значення Броди-Тернопіль від селища Підкамінь до кордону з Тернопільською областю.
– о 18.00 24 березня завершено відновлення доїзду до всіх 106 населених пунктів, з якими було затруднено або припинено автомобільне сполучення;
– об 11.00 25 березня відновлено доїзд до населених пунктів Бродівського району, з якими в ніч з 24 на 25 березня внаслідок снігових переметів було затруднено автомобільне сполучення.

На цей час в області забезпечено безперешкодний рух автомобільного транспорту на всіх автомобільних дорогах державного і місцевого значення.

У населених пунктах розчищено автодороги, прибудинкові території та тротуари.

Організацію робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації здійснював Обласний штаб керівництва з ліквідації можливих надзвичайних ситуацій зимового періоду 2012/13 року, який з перших годин виникнення надзвичайної ситуації очолив особисто голова обласної державної адміністрації Віктор Шемчук та відповідні районні і міські у містах обласного значення штаби.

Упродовж 22-25 березня вжитими заходами не допущено порушень у функціонуванні державних і соціальних установ, закладів освіти та медицини, пошти, зв’язку, торгівлі та громадського харчування, систем тепло-, газо- та водо забезпечення, пов’язаних з несприятливими погодними умовами.

Соціальними працівниками і волонтерами надавались соціальні послуги для одиноко проживаючих непрацездатних громадян. Було організовано роботу центрів нічного перебування і пунктів обігріву, зокрема трьох пунктів обігріву на автошляхах області, до яких звернулися  за допомогою 186 громадян.

Під час ліквідації надзвичайної ситуації рятувальниками, працівниками автодорожньої служби та Державної автомобільної інспекції надавалась необхідна допомога учасникам дорожнього руху. Причетними службами постійно контролювався стан доріг та виконання заходів щодо організації руху автомобілів на проблемних ділянках.

Всього за період 22-25 березня підрозділами ДСНС та Збройних сил України проведено буксирування 450 автотранспортних засобів, в тому числі 15 автобусів та 5 автомашин швидкої медичної допомоги, надано допомогу 816 особам, здійснено 2 супроводи хворих.

Для забезпечення роботи спеціальної техніки з обласного резерву матеріально-технічних ресурсів виділено 3400 літрів пального. На місцях використано близько 10 000 літрів пального.

До робіт з ліквідації надзвичайної ситуації у період 22 – 25 березня щоденно залучались до 3465 осіб та до 657 одиниць техніки.

Органами влади всіх рівнів, департаментом з питань цивільного захисту облдержадміністрації, Головним управлінням Державної служби з надзвичайних ситуацій у Львівській області та управлінням Державної автомобільної інспекції Головного управління МВС України у Львівській області постійно інформувалось населення про обстановку, яка складалася, та надавалися рекомендації щодо обмежень у користуванні приватним автомобільним транспортом на проблемних ділянках автодоріг.

Завдяки скоординованим діям та заходам, вжитими керівництвом облдержадміністрації, органами управління і спеціалізованими службами цивільного захисту області, районів та міст обласного значення, наслідки надзвичайної ситуації ліквідовано у стислі терміни.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*