На Львівщині затверджено графіки навчання голів сільських та селищних рад щодо запровадження кооперативного руху та нових технологій в агропромисловому комплексі

Львівська обласна державна адміністрація затвердила графік навчання голів сільських та селищних рад щодо запровадження кооперативного руху та нових технологій в агропромисловому комплексі, – про це повідомив перший заступник голови Львівської облдержадміністрації  Богдан Матолич.

За його словами, відповідно напрацьованого графіку  в кожному районі області  протягом п’яти місяців проходитиме навчання за участю спеціалістів агропромислового комплексу, дорадчої служби та представників Львівської облдержадміністрації.

«Як показала практика, такі навчання є ефективними, оскільки минулого року було  проведено 5 кущових  та 17 навчальних семінарів. Як результат, останнє опитування в рамках загальнодержавної програми «Рідне село» показало , що сільські голови прагнуть найближчим часом створити більше як 900 кооперативних структур. Також подібні семінари проводилися на ринку «Шувар» по збуту сільськогосподарського виробництва, де запрошувалися аграрії не лише Львівської області, але і сусідніх областей», – відзначив Б. Матолич.

Нагадаємо, перший цьогорічний  навчальний семінар пройшов у Городоцькому районі 12 лютого під керівництвом голови Львівської облдержадміністрації Михайла Костюка.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*