На Львівщині затвердили зміни до обласного бюджету

Під час сесії обласної ради у вівторок, 25 квітня, депутати уточнили показники обласного бюджету Львівської області на 2017 рік. Відповідно до уточнень, обсяг видатків обласного бюджету за рахунок доходів, перехідних залишків та коштів державного бюджету становить 811 млн грн.

Найбільше коштів скерують на дорожнє господарство – 589, 5 млн грн.  З них 565  млн грн – на ремонт доріг за рахунок 50% коштів, які надійшли від перевиконання загального обсягу митних платежів, ще 24, 5 млн грн використають в межах реалізації обласної програми розвитку доріг.

На охорону здоров’я видатки збільшили на 13, 6 млн грн. На соціальний захист та соціальне забезпечення – 16, 2 з них 15 млн грн – компенсації за пільгове перевезення пасажирів автомобільним і пасажирським транспортом.

На фізичну культуру та спорт –  2, 2  млн гривень, зокрема, 1 млн грн – на парашутний спорт і 1 млн грн на проведення шахових турнірів.

Окрім того, передбачили 400 тис грн на субвенцію міському бюджету Львова на придбання житла для зв’язкової Романа Шухевича Ользі Ільків.

Загалом для реалізації обласних програм виділено додатковий фінансовий ресурс 86,4 млн грн.  З них депутати додатково виділили 10 млн грн на реалізацію Програми обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку.

На природоохоронні заходи в межах екологічної програми виділили 15 млн грн. Додаткове фінансування отримали Програми енергозбереження для бюджетної сфери – 2,8 млн грн, «Електронна Львівщини» – 3, 5 млн грн, з них 2 млн грн – на впровадження електронної картки пацієнта.

На підтримку підприємницької діяльності учасникам АТО виділили 1 млн грн. На виготовлення пам’ятних знаків на могилах загиблих бійців під час проведення АТО скерують 1,2 млн грн.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*