На Львівщині затвердили Регіональний стратегічний план дій з реформування системи інституційного догляду і виховання дітей

Сьогодні, 21 травня, Львівська обласна рада затвердила Регіональний стратегічний план дій з реформування системи інституційного догляду і виховання дітей.

Регіональний стратегічний план дій з реформування системи інституційного догляду і виховання дітей у Львівській області на 2018 – 2026 роки напрацювали в області торік.

Мета Регіонального плану – послідовне реформування діючої системи забезпечення прав дітей в регіоні та формування такої системи, яка забезпечить право дитини на проживання, догляд і виховання в сім’ї або умовах максимально наближених до сімейних, доступ до якісних соціальних, освітніх, медичних послуг.

Трансформацію закладів передбачається здійснювати по кожному закладу окремо.

Для реалізації реформи системи інституційного догляду і виховання дітей у Львівській області буде створено координаційний орган.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*