На Львівщині зареєстровано майже 12 тисяч тимчасово переселених осіб

На території Львівській області станом на 20 липня тимчасово зареєстровано 11854 осіб з АР Крим та східних областей України. З них 3508 громадян – мешканці АР Крим, 5505 – Донецької області, 2841 – Луганщини. Із загальної кількості переселених – 3525 дітей.

Про це повідомили у департаменті соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації.

“Ми постійно моніторимо наявність вільних місць у санаторно-курортних закладах соціальної та медичної сфери, а також у приватному секторі, які придатні для проживання тимчасово переселених на Львівщину, – зазначив директор департаменту Василь Мартиняк. – Зважаючи на те, що  кількість внутрішньо переміщених осіб у Львівській області збільшується, ми не припиняємо допомагати нашим співвітчизникам, які вимушено залишили свої домівки”.

За його словами, з початку 2016 року зареєстровано 313 осіб. З них 111 – мешканці АР Крим, 202 – прибуло з  Донецької та Луганської областей. За цей період на Львівщині також зареєстровано 50 дітей, у тому числі 28 дітей – з Донецької області, 6 – з Луганської та 16 – з АР Криму.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*