На Львівщині запрацював ще один підрозділ митного оформлення

У понеділок, 28 березня, розпочав роботу відділ митного оформлення №3, який створили в результаті оптимізації структури Львівської митниці ДФС. Про це повідомив начальник Львівської митниці ДФС Левко Прокіпчук. 

“Він розташований поряд з митним постом “Краковець” на українсько–польському кордоні, що своєю чергою дозволяє суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності значно економити на логістичних  витратах, – розповів Левко Прокіпчук. –  Підрозділ здійснює митне оформлення вантажів у всіх митних режимах. Для зручності підприємців тут працюють всі контрольні служби, які необхідні для завершення митного контролю”.

За словами Левка Прокіпчука, відділ облаштований усіма сучасними системами зв’язку, камерами відео спостереження та зчитування номерних знаків транспортних засобів, вагою, складом тимчасового зберігання відкритого типу, тощо.

Керівництво Львівської митниці ДФС та власник підприємства, на території якого розміщений підрозділ, вживають всіх заходів у напрямі створення сприятливих умов для роботи суб’єктів господарювання, зокрема їх комфортного, швидкого та прозорого обслуговування.

Нагадаємо, що нещодавно ліквідовано митні пости “Городок ” та “Скнилів”. Натомість їх повноваження в повному обсязі покладено на новостворені підрозділи митного оформлення № 1,  № 2 та № 3 Львівської митниці ДФС.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*