На Львівщині запрацює електронна система екологічної інформації

У середу, 30 березня, у Міністерстві екології та природних ресурсів України відбулося урочисте підписання Меморандуму про співпрацю між Міністерством екології та природних ресурсів України, департаментами  екології та природних ресурсів Львівської та Закарпатської  облдержадміністрацій та Міжнародною благодійною організацією “Екологія-Право-Людина” щодо створення системи інтегрованого електронного врядування.

“Це інформаційне середовище, зокрема електронна система екологічної інформації, поєднує різнопланові факти про об’єкти впливу на довкілля і створює можливості аналізу екологічної інформації, – зазначив директор департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА Руслан Гречаник. – Відтак представники громадськості зможуть отримати вільний доступ до інформації про стан довкілля та його забруднювачів”.

За словами директора департаменту, система забезпечить можливість отримання відомостей про усі підприємства та об’єкти господарювання, зокрема перелік небезпечних хімічних елементів, якими вони забруднюють водяний, повітряний та земельний простір. Також забезпечить можливість електронного документообігу із суб’єктами господарювання у сфері звітності та надання послуг.

Запуск цього, до слова, першого пілотного проекту в Україні стане  важливим кроком у наближенні України до європейського співтовариства.

Зазначимо, що модель електронної системи екологічної інформації розроблена Міжнародною благодійною організацією “Екологія-Право-Людина”.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*