На Львівщині зафіксували понад 200 пожеж в екосистемах: до відповідальності притягнуто 82 особи

Станом на середу, 27 липня, на Львівщині зафіксували 181 пожежу в екосистемах на площі понад 52 га та 23 торф’яні пожежі на площі понад 2 га. Найбільше загорянь виникло у Пустомитівському та Яворівському районах. До адміністративної відповідальності за фактом спалювання сухої рослинності вже притягнули 82 особи.

Про це повідомили у департаменті екології та природних ресурсів Львівської ОДА.

Зокрема, у межах Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства зафіксували дві пожежі: на території ДП “Буське ЛГ” на площі 3,7 га та ДП “Славське ЛГ” – на площі 1,9 га.

Відтак департамент екології та природних ресурсів вкотре звертається до мешканців Львівщини з проханням бути вкрай обережними у поводженні із вогнем у лісових масивах та дотримуватись вимог правил пожежної безпеки у спекотний період.

До слова, під час згоряння 1 тонни рослинних залишків у повітря вивільняється більше 9 кг мікрочасточок диму. До їх складу входять пил, окис азоту, вуглекислий газ, важкі метали тощо.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*