На Львівщині з робочим візитом перебуває начальник Генерального штабу ЗС Канади

У середу, 21 грудня, на Львівщину з робочим візитом прибув начальник Генерального штабу Збройних сил Канади Джонатан Ванс. Зустрічали його у Міжнародному аеропорту “Львів” перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський та начальник Львівського гарнізону — керівник Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук.

Після прибуття численної іноземної військової делегації до Львова сторони обговорили перебіг підготовки підрозділів ЗС України за участі іноземних інструкторів у рамках “Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки — Україна” (JMTG-U). Вона триває на Міжнародному центрі миротворчості та безпеки. Також йшлося про перспективи подальшого співробітництва нашої держави та Канади у військовій сфері.

Згодом іноземна військова делегація вирушила на Міжнародний центр миротворчості та безпеки. Там вони зустрілися із військовослужбовцями-інструкторами ЗС Канади, які зараз залучені до підготовки українських воїнів.

Зазначимо, візит на Львівщину став обов’язковим елементом масштабної робочої поїздки генерал-полковника Джонатана Ванса до місць виконання різноманітних завдань підрозділами ЗС Канади по всьому світу.

До слова, це не перший візит начальника Генерального штабу ЗС Канади до України. У липні цього року генерал-полковник Джонатан Ванс вже мав можливість оглянути процес підготовки українських підрозділів канадськими військовими фахівцями. Також зустрівся із начальником Генерального штабу — Головнокомандувачем ЗС України генералом армії України Віктором Муженко.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*