На Львівщині ЮНІСЕФ проводить оцінку альтернативному догляду за дітьми

У службі у справах дітей облдержадміністрації відбулась зустріч з представниками Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ) з метою проведення інтерв’ю з ключовими місцевими стейкхолдерами щодо забезпечення відповідності Української системи захисту дітей до міжнародних стандартів, які викладені в Конвенції ООН про права дитини.

У зустрічі взяли участь  начальник служби у справах дітей облдержадміністрації – Володимир Лис,  експерт Представництва Дитячого фонду ООН в Україні –  Крістін Гейл (Christine Annette Gale) та директорка Партнерства «Кожній дитині» – Василина Дибайло.

Упродовж 3-12 лютого ЮНІСЕФ проводить оцінку альтернативного догляду за дітьми в Україні. Дослідження охоплюватиме національний та регіональний рівні, що включатиме місто Київ та Київську область, Львівську область, Донецьку область, Черкаську область, місто Одеса та Одеську область.

Метою проекту є оцінка наявних альтернативних форм сімейного догляду за дитиною в Україні та надання перспективного аналізу з рекомендаціями щодо поширення альтернативних сімейних, наближених до сімейних форм виховання на рівні громади, а також підсилення заходів контролю у питанні роз’єднання дітей із їхніми сім’ями.

Такий аналіз має важливе значення для виявлення сильних та слабких сторін наявної альтернативної системи догляду та виховання дітей в Україні, які стануть основою для відповідних рекомендацій Уряду України.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*