На Львівщині вже понад 196 тисяч сімей отримують субсидії

У Львівській області цьогоріч понад 196 тисяч родин (домогосподарств) отримують субсидії. За прогнозними показниками, кількість одержувачів цієї допомоги до початку опалювального періоду може становити понад 280 тис. сімей.

Як повідомляють у департаменті соціального захисту населення Львівської ОДА, вже до кінця цього тижня очікується збільшення кількості одержувачів субсидій до 205 тис. сімей.

Зазначимо, що середній розмір призначеної субсидії у вересні становить 206,20 грн., середньомісячний дохід на особу в таких домогосподарствах становить 1160,20 грн.

“Органи соціального захисту населення Львівщини готові, в умовах підвищення цін та тарифів, надати можливість для отримання допомоги на оплату житлово-комунальних послуг всім, хто цього потребує”, – наголосив директор департаменту Василь Мартиняк.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*