На Львівщині визначили переможців конкурсу малюнку «Природа не має кордонів»

Переможців конкурсу дитячого малюнку «Природа не має кордонів», який присвячений Дню Європи визначено. На адресу департаменту надійшли роботи авторів з різних куточків України, зокрема з Львівщини, Івано-Франківщини, Запоріжжя та Херсонщини, що неодноразово підтверджує, що кордони існують лише на мапі. Роботи авторів також різноманітні, олівцями, фарбами, пластиліном та пастеллю.

Талановиті художники у темі природи без кордонів охопили та поєднали тваринний та рослинний світи, вплив людини на навколишнє середовище та всіх людей під гаслом, яке відображає і назва конкурсу «Природа не має кордонів».

Журі конкурсу визначило переможців, ними стали: Андруневчин Ольга (11 років, Центр творчості дітей та юнацтва м.Стрий, гурток «Малярство на склі», м.Стрий,), Русин Христина (11 років, Перемишлянська загальноосвітня школа-гімназія І-ІІІ ст., м.Перемишляни) та Мартиняк Христина (14 років, Чорнушовицький НВК «ЗНЗ І-ІІ ступенів-ДНЗ», с.Чернушовичі, Пустомитівський район);

Організатори конкурсу вдячні тим, хто долучився до конкурсу, тим, кому небайдужа доля природи. Бажаємо всім учасникам натхнення до нових звитяг, перемог у наступних конкурсах та цікавих, насичених пригодами, емоціями і неповторних літніх канікул.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*