На Львівщині визначено переможців конкурсу (диктанту) на знання державної мови для службовців та радіодиктанту для мешканців області

8r61wfxk_138372429560Напередодні Дня української писемності та мови, який щороку відзначається в Україні 9 листопада, на Львівщині проведено конкурс (диктант) на знання державної мови для службовців та радіодиктант для мешканців.

Учасниками радіодиктанту стали 6 523 жителів Львівської області, до написання теледиктанту долучився 371 мешканець. Найграмотнішими (написали без жодної помилки, отримавши найвищу оцінку – 12 балів) зарекомендували себе 9 учасників радіодиктанту та 1 учасник теледиктанту.

Найповажнішому за віком учасникові радіодиктанту – 86 років (Мазур Василь Григорович, інженер лісового господарства зі с. Страдч Яворівського району).

Відповідно до протоколів журі переможцем конкурсу (диктанту) на знання державної мови для службовців Львівщини визнано Олексюк Ольгу Петрівну, заступника начальника відділу освіти Дрогобицької міської ради.

Переможцями радіодиктанту для мешканців Львівщини стали:
•    Бальо Марія, мешканка м. Сколе;
•    Ріжків Ірина Петрівна, вчитель української мови та літератури Завадівської СЗОШ Миколаївського р-ну;
•    Гнатів Павло, львів’янин, батько учениці 2-Б класу ЗОШ «Дивосвіт» Сихівського р-ну м. Львова;
•    Щур Анастасія, учениця 7 класу Рудниківської ЗОШ Миколаївського р-ну;
•    Войтович Ольга, учениця 7 класу Гійченської ЗОШ Жовківського р-ну;
•    Янів Ольга, учениця 7 класу ЗОШ № 36 Франківського р-ну м. Львова;
•    Бальо Ірина, учениця 8 класу Нижньосинєвидненської ЗОШ Сколівського р-ну;
•    Гедз Ольга, учениця 5(9)-Г класу Львівської лінгвістичної гімназії (Галицький р-н м. Львова);
•    Хирівська Олександра, учениця 10 класу Великогорожанківської ЗОШ Миколаївського р-ну.

Переможців конкурсу (диктанту) на знання державної мови для службовців Львівщини та радіодиктанту для мешканців Львівщини буде відзначено грамотами департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації та подарунками.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*