На Львівщині визначено 41 місце для проведення свята Водохрещення

Райдержадміністраціями, міськвиконкомами міст обласного значення  та новоствореними об’єднаними територіальними громадами визначено 41 місце для проведення свята Водохрещення.

Про це повідомили у департаменті з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.

Зокрема, у Львові створено 3 таких місця, Бориславі – 1, Дрогобичі – 2, Стрию – 1, Червонограді – 1, а також у районах: Буському – 3, Дрогобицькому – 1, Жидачівському – 1, Жовківському – 4, Золочівському – 1, Кам’янка-Бузькому – 4, Миколаївському – 5, Мостиському – 1, Перемишлянському – 2, Радехівському – 3, Сокальському – 3, Старосамбірському – 1, Стрийському – 3 та Яворівському -1.

Відповідно до рішень окремих органів місцевої влади не будуть проводитися масові заходи на водних об’єктах у містах: Моршині, Новому Роздолі, Самборі та Трускавці, а також у Бродівському, Городоцькому, Пустомитівському, Самбірському, Сколівському та Турківському районах області.

Місця проведення святкових заходів, прізвища відповідальних осіб та їх контактні номери телефонів розміщено на офіційних сайтах райдержадміністрацій та міськвиконкомів міст обласного значення.

Департамент з питань цивільного захисту облдержадміністрації попередив організаторів проведення свята Водохрещення про те, що під час проведення заходів свята необхідно дотримуватися Правил охорони життя людей на водних об’єктах України.

Організатори святкових заходів і власники водних об’єктів несуть повну відповідальність за безпеку учасників та забезпечують роботу рятувальних постів у разі проведення цього свята на водоймах.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*